گشت و گذار در ترکیه

تپه پیئرلوتی استانبول

تپه پیئرلوتی استانبول تپه پیئر لوتی یکی از معروف ترین تپه های استانبول است. نام تپه را از نام شاعر فرانسوی پیئرلوتی که در سال … "تپه پیئرلوتی استانبول"

مینیاتور پارک استانبول

Miniatürk- مینیاتور پارک استانبول استانبول پر از بناهای تاریخی است. یکی از این بناها مینیاتورک می باشد که از سال ۲۰۰۳ مورد توجه علاقه مندان … "مینیاتور پارک استانبول"

کیز کولاسی استانبول

کیز کولاسی استانبول Kız Kulesi (قلعه دختر) در منطقه اسکودار در وسط دریا واقع شده است. این منطقه رستوران و کافی شاپ های زیبایی دارد.یکی … "کیز کولاسی استانبول"

کاخ بیلربی استانبول

Beylerbeyi Sarayı-کاخ بیلربی استانبول کاخ بیلربی یک کاخ در استانبول است که توسط سرکیس بالین طراحی شده است. این کاخ که ساده تر از  دولما … "کاخ بیلربی استانبول"

تپه چاملیکا استانبول

Çamlıca Tepesi- تپه چاملیکا یک تپه مرتفع و سبز در ضلع آسیایی استانبول در منطقه اسکودار که می توانید نمای۳۶۰ درجه ای شهر را تماشا … "تپه چاملیکا استانبول"

پارک گولهانه استانبول

پارک گولهانه پارک گولهانه یکی از پارک های زیبا در استانبول است. این یکی از زیباترین مکان های شهر است که قبلاً در محوطه پارک … "پارک گولهانه استانبول"

روملی حصاری استانبول

Rumeli Hisarı- روملی حصاری استانبول روملی حصاری اثبات این مدعاست که سلطان فاتیح چگونه با جدیت استانبول را فتح کرد. این قلعه پس از صدها … "روملی حصاری استانبول"