شهروندی ترکیه

پس از اعمال قانون جدید برای اخذ شهروندی کشور ترکیه از سال ۲۰۱۷ و ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان ، انجام امور سرمایه گذاری و اخذ تابعیت سرمایه گذاران خارجی در این کشور بسیار راحت و سهل الوصول شد. سرمایه گذاری در کشورهای اروپائی با وجود قوانین سخت گیرانه و مالیاتهای سنگین کشورهای مختلف ، بسیار دشوار و دست نیافتنی است. کشور ترکیه با موقعیت استراتژیک و جغرافیایی ، دروازه ورود به اروپاست. با سرمایه گذاری و خرید ملک به ارزش ۲۵۰ هزار دلار شما میتوانید شهروندی این کشور را دریافت کنید و از مزایای یک شهروند ترک برخوردار شوید.

شما با سرمایه گذاری در بخش ملک در این کشور علاوه بر حفظ ارزش سرمایه مالی خود ، پاسپورت و شهروندی کشور دیگری دریافت خواهید کرد. با پاسپورت کشور ترکیه به ۱۱۴ کشور دنیا براحتی و بدون اخذ ویزا  مسافرت کنید. را نیز با پاسپورت ترکی خود در برخی کشورهای اروپائی بدون اخذ ویزا می توانید ۳۰ الی ۹۰ اقامت بی پیش شرط داشته باشید.

همچنین به دلایل مراودات و ارتباطات خوب ترکیه با بسیاری از کشورها میتوانید برای اخذ ویزا به صورت آنلاین اقدام کنید و این درحالی است که بریا اخذ ویزا پروسه سخت و زمان بری باید طی شود.

با افزایش قیمت زمین و ملک در کشور ترکیه در هر سال ، ارزش سرمایه اولیه شما نیز افزایش خواهد داشت.

این مقدار سرمایه گذاری میتواند برای یک یا چند ملک مختلف باشد. در مجموع ارزش تمامی اسناد ملکی باید برابر ۲۵۰ هزار دلار یا بیشتر باشد.

این قانون شامل تمامی املاکی خواهد شد که بعد از تاریخ تصویب این قانون یعنی  ۱۹/۰۹/۲۰۱۸ خریداری می شود.

زمانی که شما برای تابعیت ترکیه اقدام می کنید نیازی به زندگی در ترکیه بطور دائم ندارید. شما می توانید برای پیگیری روند اخذ شهروندی در ترکیه حضور داشته باشید و یا انجام امور خود را به وکیل خود واگذار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.